Serdecznie zapraszamy wszystkich kolekcjonerów na 112. odsłonę aukcji naszej firmy. Licytacje trwać będą cały listopad na portalu allegro. Bezpośrednio można wejść tutaj - Aukcja 112

W dobie pandemii wielu z nas przeszło na pracę zdalną a inni mają pewnie troszkę więcej czasu, bo życie zaczęło się toczyć wolniej, a i jak zima się zbliża to i tak mniej zawsze spotkań giełdowo - bazarowych było. Wobec tego, aby umilić Państwu listopad 2020 roku przygotowaliśmy propozycje aukcyjne, na których będzie można kupić monety najróżniejszego rodzaju od starszych ciekawszych po współczesne już bardziej popularne, również medale i ,jeśli jeszcze uda nam się zmieścić w tej sesji, banknoty. Chcemy, aby pomimo problemów, których zapewne się namnożyło, dać sobie trochę spokoju i zwrócić się ku swojemu zbierackiemu hobby.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Zespół firmy Schafran.

Witamy wszystkich miłośników monet, medali, antyków i innych przedmiotów kolekcjonerskich po wakacjach 2020. Na czas trwającej na całym świecie pandemii koronawirusa przygotowaliśmy kilka sesji aukcyjnych, które planujemy przeprowadzić w następnych miesiącach. 

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na najbliższą, organizowaną przez firmę Schafran, aukcję monet i medali, która rozpocznie się dnia 14.09.2020 roku o godzinie 19:30 na allegro i potrwa do końca miesiąca. Wystawianie przedmiotów będzie kontynuowane w kolejnych dniach. Wszystkie licytacje trwać będą 10 dni i tyle właśnie czasu jest na spokojne zastanowienie się nie tylko nad tym jaką monetę czy medal zalicytować, ale również jaka cena jest najbardziej odpowiednia dla Państwa portfela.

Od czwartku 24.09.2020 do czwartku 01.10.2020 aukcje będą kolejno dobiegać końca. Proszę nie przegapić ostatnich chwil, kiedy to właśnie najwięcej się dzieje. 

Życzymy wszystkim udanych licytacji. Zespół firmy Schafran.

 

Bezpośredni link do aukcji: kliknij tutaj - aukcja monet - sesja 111.

 

 

W najbliższych dniach serdecznie zapraszamy do licytacji. Ferie zimowe, pogoda średnia, trochę spokoju, to i czasu więcej na licytacje i uczestnictwo w aukcjach numizmatycznych. Firma Schafran przygotowała ofertę nie tylko sklepową, gdzie można coś nabyć, ale także aukcyjną (jest to pierwsza aukcja w tym roku, planujemy następne), można coś wylicytować. Aukcja odbywa się na Allegro w pierwszej połowie lutego. Jest to już 110. sesja aukcyjna, na której dostępne są głównie monety kolekcjonerskie z różnych krajów. Serdecznie zapraszamy. KLIKNIJ TUTAJ 

Serdecznie zapraszamy na nasze aukcje na allegro, które przedświątecznie odbędą się w dniach 01.12.2019 - 15.12.2019. Polecamy zarówno naszą ofertę licytacyjną, jak również nieliczne pozycje kup teraz. Kliknij TUTAJ i przenieś się bezpośrednio na portal allegro, aby zapoznać się z towarem. Serdecznie zachęcamy do licytacji i życzymy samych wygranych.

Zespół Schafran PHU.