Serdecznie zapraszamy na pierwszą w sezonie zimowym, a już sto siódmą sesję aukcji numizmatyczno - antykwarycznych, organizowanych przez firmę Schafran. Trzymamy się standardowego harmonogramu, tzn. aukcje dostępne są na schafran-allegro. Pierwsze oferowane przedmioty będą kończyć się w niedzielę 20 października, wieczorem. Inne będą dostępne codziennie do końca października. Potem, jak zwykle krótka przerwa i pewnie jeszcze w okresie przedświątecznym nasza firma zaproponuje Państwu nową ofertę aukcyjną. 

 

Pozdrawiamy. Zespół Schafran.

Sklep Kolekcjonerski Schafran przygotował ostatnią już przed wakacjami sesję aukcyjną na allegro, gdzie będzie można oddać się przyjemności licytacji numizmatów. W tej odsłonie ponad 120 różnych monet, mniejszych i większych, oraz kilkadziesiąt medali srebrnych różnych producentów. Pierwsze egzemplarze będą się kończyć już w poniedziałek dnia 10.06.2019 wieczorem. Jednak już dzisiaj mogą Państwo rzucić okiem na naszą ofertę MONETY, AUKCJA s. 106. - kliknij. Całość wystawionych przedmiotów zejdzie z kolejnych aukcji maksymalnie do wtorku 25 czerwca. Następną aukcję monet, medali, banknotów i różnych antyków i staroci planujemy najwcześniej po 15 sierpnia. Najprawdopodobniej będzie to początek września. Serdecznie zapraszamy !!!

Już wieczorem dnia 31. marca 2019 roku dobiegną końca pierwsze aukcje naszej 105. sesji aukcyjnej. SchafranAllegro - Kliknij tutaj. Serdecznie zapraszamy na nasze aukcje, tym razem w wydaniu miesięcznym. Przez cały kwiecień nasza oferta dostępna na allegro *** Nasze Allegro ***. W ofercie tym razem głównie monety.

Od środy 06 marca 2019 roku, codziennie przez kilka następnych dni dobiegać będą końca kolejne licytacje przedmiotów z ostatniej naszej 104. aukcji. Serdecznie zapraszamy na licytacje: nick S_chafran (portal allegro)