Serdecznie zapraszamy na nasze aukcje na allegro, które przedświątecznie odbędą się w dniach 01.12.2019 - 15.12.2019. Polecamy zarówno naszą ofertę licytacyjną, jak również nieliczne pozycje kup teraz. Kliknij TUTAJ i przenieś się bezpośrednio na portal allegro, aby zapoznać się z towarem. Serdecznie zachęcamy do licytacji i życzymy samych wygranych.

Zespół Schafran PHU.

Większość monet z sesji 107. naszych aukcji na allegro została już sprzedana. Dzisiaj ostatni dzień. Ale już za tydzień można będzie wziąć udział w kończących się licytacjach na portalu allegro pod nickiem S_chafran (Schafran PHU). Postanowiliśmy dołożyć specjalnie kilkanaście ładniejszych i bardziej wartościowych pozycji na te nadchodzące wolne dni. Licytacje, w tej krótkiej dwudniowej sesji, z niewielką liczbą przedmiotów, kończyć się będą wieczorem w dniach 03. i 04. listopada 2019 roku. Niebieski link powyżej prowadzi bezpośrednio do naszych aukcji.

Życzymy udanych zakupów.

Jednocześnie zapraszamy do naszych sklepów zarówno internetowych jak i stacjonarnych na świąteczne zakupy. Przecież zbliżają się Święta.

Serdecznie zapraszamy na pierwszą w sezonie zimowym, a już sto siódmą sesję aukcji numizmatyczno - antykwarycznych, organizowanych przez firmę Schafran. Trzymamy się standardowego harmonogramu, tzn. aukcje dostępne są na schafran-allegro. Pierwsze oferowane przedmioty będą kończyć się w niedzielę 20 października, wieczorem. Inne będą dostępne codziennie do końca października. Potem, jak zwykle krótka przerwa i pewnie jeszcze w okresie przedświątecznym nasza firma zaproponuje Państwu nową ofertę aukcyjną. 

 

Pozdrawiamy. Zespół Schafran.

Sklep Kolekcjonerski Schafran przygotował ostatnią już przed wakacjami sesję aukcyjną na allegro, gdzie będzie można oddać się przyjemności licytacji numizmatów. W tej odsłonie ponad 120 różnych monet, mniejszych i większych, oraz kilkadziesiąt medali srebrnych różnych producentów. Pierwsze egzemplarze będą się kończyć już w poniedziałek dnia 10.06.2019 wieczorem. Jednak już dzisiaj mogą Państwo rzucić okiem na naszą ofertę MONETY, AUKCJA s. 106. - kliknij. Całość wystawionych przedmiotów zejdzie z kolejnych aukcji maksymalnie do wtorku 25 czerwca. Następną aukcję monet, medali, banknotów i różnych antyków i staroci planujemy najwcześniej po 15 sierpnia. Najprawdopodobniej będzie to początek września. Serdecznie zapraszamy !!!