Witamy wszystkich miłośników monet, medali, antyków i innych przedmiotów kolekcjonerskich po wakacjach 2020. Na czas trwającej na całym świecie pandemii koronawirusa przygotowaliśmy kilka sesji aukcyjnych, które planujemy przeprowadzić w następnych miesiącach. 

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na najbliższą, organizowaną przez firmę Schafran, aukcję monet i medali, która rozpocznie się dnia 14.09.2020 roku o godzinie 19:30 na allegro i potrwa do końca miesiąca. Wystawianie przedmiotów będzie kontynuowane w kolejnych dniach. Wszystkie licytacje trwać będą 10 dni i tyle właśnie czasu jest na spokojne zastanowienie się nie tylko nad tym jaką monetę czy medal zalicytować, ale również jaka cena jest najbardziej odpowiednia dla Państwa portfela.

Od czwartku 24.09.2020 do 31-09-2020 aukcje będą kolejno dobiegać końca. Proszę nie przegapić ostatnich chwil, kiedy to właśnie najwięcej się dzieje. 

Życzymy wszystkim udanych licytacji. Zespół firmy Schafran.

 

Bezpośredni link do aukcji: kliknij tutaj - aukcja monet - sesja 111.

 

 

W najbliższych dniach serdecznie zapraszamy do licytacji. Ferie zimowe, pogoda średnia, trochę spokoju, to i czasu więcej na licytacje i uczestnictwo w aukcjach numizmatycznych. Firma Schafran przygotowała ofertę nie tylko sklepową, gdzie można coś nabyć, ale także aukcyjną (jest to pierwsza aukcja w tym roku, planujemy następne), można coś wylicytować. Aukcja odbywa się na Allegro w pierwszej połowie lutego. Jest to już 110. sesja aukcyjna, na której dostępne są głównie monety kolekcjonerskie z różnych krajów. Serdecznie zapraszamy. KLIKNIJ TUTAJ 

Serdecznie zapraszamy na nasze aukcje na allegro, które przedświątecznie odbędą się w dniach 01.12.2019 - 15.12.2019. Polecamy zarówno naszą ofertę licytacyjną, jak również nieliczne pozycje kup teraz. Kliknij TUTAJ i przenieś się bezpośrednio na portal allegro, aby zapoznać się z towarem. Serdecznie zachęcamy do licytacji i życzymy samych wygranych.

Zespół Schafran PHU.

Większość monet z sesji 107. naszych aukcji na allegro została już sprzedana. Dzisiaj ostatni dzień. Ale już za tydzień można będzie wziąć udział w kończących się licytacjach na portalu allegro pod nickiem S_chafran (Schafran PHU). Postanowiliśmy dołożyć specjalnie kilkanaście ładniejszych i bardziej wartościowych pozycji na te nadchodzące wolne dni. Licytacje, w tej krótkiej dwudniowej sesji, z niewielką liczbą przedmiotów, kończyć się będą wieczorem w dniach 03. i 04. listopada 2019 roku. Niebieski link powyżej prowadzi bezpośrednio do naszych aukcji.

Życzymy udanych zakupów.

Jednocześnie zapraszamy do naszych sklepów zarówno internetowych jak i stacjonarnych na świąteczne zakupy. Przecież zbliżają się Święta.