Serdecznie zapraszamy na szybką dwudniową aukcję allegro. W dniu pierwszym licytacja dotyczyć będzie głównie monet, w dniu drugim w ofercie aukcyjnej pojawią się banknoty. Wszystkie przedmioty dostępne będą na aukcjach od niedzieli (21.02.2021) wieczorem. Aukcje będą się kończyć w dniach - 28.02.2021 (niedziela) oraz 01.03.2021 (poniedziałek). Wszystkich serdecznie zapraszamy. 

LINK BEZPOŚREDNI - TUTAJ - AUKCJA 114. - ALLEGRO - SCHAFRAN 

Oto pierwsza w tym roku, a już 113. z kolei sesja naszych aukcji, które odbędą się na portalu allegro.

Do końca stycznia można będzie licytować monety i banknoty. Zapraszamy wszystkich, zawsze jest to okazja do zabicia nudy podczas pandemii oraz rozpoczęcia przygody z kolekcjonerstwem.

Serdecznie zapraszamy !!!

 

 

Bezpośredni link tutaj - Schafran Allegro 

Serdecznie zapraszamy wszystkich kolekcjonerów na 112. odsłonę aukcji naszej firmy. Licytacje trwać będą cały listopad na portalu allegro. Bezpośrednio można wejść tutaj - Aukcja 112

W dobie pandemii wielu z nas przeszło na pracę zdalną a inni mają pewnie troszkę więcej czasu, bo życie zaczęło się toczyć wolniej, a i jak zima się zbliża to i tak mniej zawsze spotkań giełdowo - bazarowych było. Wobec tego, aby umilić Państwu listopad 2020 roku przygotowaliśmy propozycje aukcyjne, na których będzie można kupić monety najróżniejszego rodzaju od starszych ciekawszych po współczesne już bardziej popularne, również medale i ,jeśli jeszcze uda nam się zmieścić w tej sesji, banknoty. Chcemy, aby pomimo problemów, których zapewne się namnożyło, dać sobie trochę spokoju i zwrócić się ku swojemu zbierackiemu hobby.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Zespół firmy Schafran.

Witamy wszystkich miłośników monet, medali, antyków i innych przedmiotów kolekcjonerskich po wakacjach 2020. Na czas trwającej na całym świecie pandemii koronawirusa przygotowaliśmy kilka sesji aukcyjnych, które planujemy przeprowadzić w następnych miesiącach. 

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na najbliższą, organizowaną przez firmę Schafran, aukcję monet i medali, która rozpocznie się dnia 14.09.2020 roku o godzinie 19:30 na allegro i potrwa do końca miesiąca. Wystawianie przedmiotów będzie kontynuowane w kolejnych dniach. Wszystkie licytacje trwać będą 10 dni i tyle właśnie czasu jest na spokojne zastanowienie się nie tylko nad tym jaką monetę czy medal zalicytować, ale również jaka cena jest najbardziej odpowiednia dla Państwa portfela.

Od czwartku 24.09.2020 do czwartku 01.10.2020 aukcje będą kolejno dobiegać końca. Proszę nie przegapić ostatnich chwil, kiedy to właśnie najwięcej się dzieje. 

Życzymy wszystkim udanych licytacji. Zespół firmy Schafran.

 

Bezpośredni link do aukcji: kliknij tutaj - aukcja monet - sesja 111.