Firma Schafran, w związku ze zbliżającym się okresem dawania i otrzymywania prezentów, przygotowała specjalnie na tę okazję, 130. z kolei aukcję na allegro (nick: S_chafran), która niebawem się pojawi. 

Towar przygotowaliśmy bardzo różnorodny dla wszelkiej maści kolekcjonerów. W skład oferty mikołajkowej wchodzą nie tylko monety i banknoty lecz także medale, antyki czy odznaczenia.

Krótko mówiąc, dla każdego coś dobrego !!!

 

Pierwsze oferty pojawią się na allegro już w pierwszych dniach grudnia. Natomiast całość oferty dostępna będzie do licytacji od dnia Świętego Mikołaja, czyli 06 grudnia. Koniec aukcji

przewidziany jest w dniach od 10 do 14 grudnia po godzinie 18:00.

 

Serdecznie zapraszamy !!!

 

(BEZPOŚREDNI LINK DO AUKCJI 130. - KLIKNIJ TUTAJ)

Pod młotek tym razem trafi duża, zbierana przez lata kolekcja monet polskich. Większość stanowią monety srebrne począwszy od czasów Marszałka Piłsudskiego (II RP), poprzez czasy Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, po III RP, czyli dobrze wszystkim znane polskie lustra. 

Przedmioty dostępne będą na platformie allegro: nick --> S_chafran już 21.09.2023 wieczorem. Licytować będzie można 10 dni. Koniec aukcji nastąpi kolejno w dniach 01,02,03.10.2023. Wszystkie aukcje będą się kończyć po godzinie 18:00, późnym popołudniem.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół firmy Schafran

 

BEZPOŚREDNI LINK DO AUKCJI TUTAJ. 

Aukcja 128. już na tapecie, znaczy się w internecie. Serdecznie zapraszamy wszystkich kolekcjonerów monet, antyków, banknotów, odznaczeń czy innych przedmiotów (np. pamiątek PRL) na naszą standardową aukcję, którą postanowiliśmy zorganizować już właściwie na samym przełomie wakacji i roku szkolnego. 

Przedmioty dostępne będą w kolejne dni poczynając od 19 sierpnia 2023 roku, tj. wtorek. Przygotowanych przez nas pozycji znajdziecie Państwo ponad 400. Czas trwania każdej licytacji ustawiony zostanie jak zwykle na 10 dni. W tym okresie spokojnie można rozważyć nie tylko cenę, ale samą potrzebę posiadania danego przedmiotu.

Koniec licytacji przewidziany jest w dniach od 29 sierpnia do 05 września 2023 roku, po godzinie 18:30.

Bezpośredni link do aukcji 128 - KLIKNIJ TUTAJ.

 

Serdecznie zapraszamy 

Zespół firmy Schafran.

 

To już ostatnia aukcja firmy Schafran przed wakacjami. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy różnego rodzaju rozmaitości, które będzie można licytować już od piątku 12.05.2023, po południu. Serdecznie zapraszamy na portal allegro (nick: S_chafran), gdzie przez dziesięć dni będzie można przemyśleć swoją decyzję i próbować wygrać jeden z ponad 280 przedmiotów o charakterze kolekcjonerskim dostępnych w naszej ofercie. Są to nie tylko monety, banknoty i medale, ale również kilka różnej maści antyków typu: zegarki, porcelana, srebra, platery czy inne.

Serdecznie zapraszamy.