W najbliższych dniach serdecznie zapraszamy do licytacji. Ferie zimowe, pogoda średnia, trochę spokoju, to i czasu więcej na licytacje i uczestnictwo w aukcjach numizmatycznych. Firma Schafran przygotowała ofertę nie tylko sklepową, gdzie można coś nabyć, ale także aukcyjną (jest to pierwsza aukcja w tym roku, planujemy następne), można coś wylicytować. Aukcja odbywa się na Allegro w pierwszej połowie lutego. Jest to już 110. sesja aukcyjna, na której dostępne są głównie monety kolekcjonerskie z różnych krajów. Serdecznie zapraszamy. KLIKNIJ TUTAJ 

Serdecznie zapraszamy na nasze aukcje na allegro, które przedświątecznie odbędą się w dniach 01.12.2019 - 15.12.2019. Polecamy zarówno naszą ofertę licytacyjną, jak również nieliczne pozycje kup teraz. Kliknij TUTAJ i przenieś się bezpośrednio na portal allegro, aby zapoznać się z towarem. Serdecznie zachęcamy do licytacji i życzymy samych wygranych.

Zespół Schafran PHU.

Większość monet z sesji 107. naszych aukcji na allegro została już sprzedana. Dzisiaj ostatni dzień. Ale już za tydzień można będzie wziąć udział w kończących się licytacjach na portalu allegro pod nickiem S_chafran (Schafran PHU). Postanowiliśmy dołożyć specjalnie kilkanaście ładniejszych i bardziej wartościowych pozycji na te nadchodzące wolne dni. Licytacje, w tej krótkiej dwudniowej sesji, z niewielką liczbą przedmiotów, kończyć się będą wieczorem w dniach 03. i 04. listopada 2019 roku. Niebieski link powyżej prowadzi bezpośrednio do naszych aukcji.

Życzymy udanych zakupów.

Jednocześnie zapraszamy do naszych sklepów zarówno internetowych jak i stacjonarnych na świąteczne zakupy. Przecież zbliżają się Święta.

Serdecznie zapraszamy na pierwszą w sezonie zimowym, a już sto siódmą sesję aukcji numizmatyczno - antykwarycznych, organizowanych przez firmę Schafran. Trzymamy się standardowego harmonogramu, tzn. aukcje dostępne są na schafran-allegro. Pierwsze oferowane przedmioty będą kończyć się w niedzielę 20 października, wieczorem. Inne będą dostępne codziennie do końca października. Potem, jak zwykle krótka przerwa i pewnie jeszcze w okresie przedświątecznym nasza firma zaproponuje Państwu nową ofertę aukcyjną. 

 

Pozdrawiamy. Zespół Schafran.