Firma Schafran serdecznie zaprasza na większą pięciodniową aukcję, specjalnie przygotowaną dla kolekcjonerów nie tylko monet, ale również obrazów, starych sreber, banknotów czy innych bibelotów. Jak zwykle firma organizuje kolejną już 122. odsłonę licytacji na portalu allegro.pl pod nazwą S_chafran (bezpośredni link poniżej).

 

BEZPOŚREDNI LINK DO AUKCJI 122.

 

Przedmioty, które przygotowaliśmy na aukcję, dostępne będą już od 11 kwietnia 2022 roku, ale licytacje kończyć się będą w dniach od 21 kwietnia (czwartek) do 25 kwietnia (poniedziałek).

Wśród walorów aukcyjnych można wyszczególnić kilka grup, które będą się kończyć kolejno po sobie, a są to:

1. Różnej maści antyki i bibeloty

2. Zestawy antyków, znaczków i monet

3. Banknoty różne

4. Monety stare, głównie srebrne

5. Specjalnie wyselekcjonowane ciekawsze i czasami droższe okazy monet i banknotów.

Na zakończenie w poniedziałek 25 kwietnia w godzinach wieczornych kilka specjalnych prześwietnych rzadkich walorów, które nawet jak się ich nie licytuje, warto obejrzeć i cieszą oko.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Zespół firmy Schafran.

 

Nowy rok, ten nieprzewidywalny 2022, już grubo za pasem, nawet powoli zima dobiega końca, więc to ostatni czas, aby zorganizować, jak to miało miejsce od lat, zimową sesję aukcyjną. Zdecydowaliśmy się tym razem na wyselekcjonowanie kilkudziesięciu ciekawszych monet i banknotów, które po wylicytowaniu przyozdobią zbiory kolekcjonerów. Wśród przedmiotów oferowanych do sprzedaży (licytacji), zaczynając od najmniejszej możliwej ceny, czyli symbolicznej złotówki, znajdą się zarówno monety w gradingach jak i bez, stare i nowe, drogie i tanie. Jak to się zwykło mawiać "dla każdego coś dobrego".

Serdecznie zapraszamy !!!

BEZPOŚREDNI LINK DO AUKCJI 121.

Aukcja odbędzie się na portalu allegro, nick: S_chafran (wystarczy kliknąć link powyżej). Już w czwartek dnia 10 lutego 2022 roku pod wieczór przedmioty pojawią się na portalu, cała sesja będzie trwała 10 dni, aż ostateczne zakończenie licytacji odbędzie się wieczorem w niedzielę 20 lutego 2022 roku i trwać będzie około 3-4 godzin w godzinach wieczornych od godziny 18:30.

Pozdrawiamy Zespół firmy Schafran.

 

Zapraszamy na kolejną odsłonę naszych aukcji na allegro. Przedświątecznie zlicytujemy kolekcje:

- antyków (ze starego domu)

- monet i medali z papieżem Janem Pawłem II

- lustrzanek 10/20 złotych 1995 - 2010 

- dwójek golden nordic 1995 - 2003 

- monet różnych (w tym II RP).

Zapraszamy LINK DO AUKCJI 120.

Po raz kolejny, już sto dziewiętnasty, zapraszamy na organizowaną przez firmę Schafran aukcję monet i banknotów na allegro.

Tym razem wybraliśmy kilkadziesiąt ciekawszych pozycji zbierackich, z których niejedna ucieszy prawdziwych fanów numizmatyki.

W większości postawiliśmy na specjalnie wyselekcjonowane, ładniejsze i czasami też droższe egzemplarze monet czy banknotów. Mamy nadzieję, iż uczestnicząc w licytacji klienci jak zwykle odnajdą nutkę zabawy i nadziei na wygraną. Wszystkim licytującym życzymy powodzenia.

Aukcja trwać będzie już od wieczora 07.10.2021 przez 10 dni, a zakończenie kolejnych aukcji nastąpi w ciągu trzech godzin wieczornych w niedzielę dnia 17 października 2021 roku.

BEZPOŚREDNI LINK DO AUKCJI - nick S_chafran na Allegro - KLIKNIJ !!!