Pod młotek tym razem trafi duża, zbierana przez lata kolekcja monet polskich. Większość stanowią monety srebrne począwszy od czasów Marszałka Piłsudskiego (II RP), poprzez czasy Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, po III RP, czyli dobrze wszystkim znane polskie lustra. 

Przedmioty dostępne będą na platformie allegro: nick --> S_chafran już 21.09.2023 wieczorem. Licytować będzie można 10 dni. Koniec aukcji nastąpi kolejno w dniach 01,02,03.10.2023. Wszystkie aukcje będą się kończyć po godzinie 18:00, późnym popołudniem.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół firmy Schafran

 

BEZPOŚREDNI LINK DO AUKCJI POJAWI SIĘ TUTAJ. 

Aukcja 128. już na tapecie, znaczy się w internecie. Serdecznie zapraszamy wszystkich kolekcjonerów monet, antyków, banknotów, odznaczeń czy innych przedmiotów (np. pamiątek PRL) na naszą standardową aukcję, którą postanowiliśmy zorganizować już właściwie na samym przełomie wakacji i roku szkolnego. 

Przedmioty dostępne będą w kolejne dni poczynając od 19 sierpnia 2023 roku, tj. wtorek. Przygotowanych przez nas pozycji znajdziecie Państwo ponad 400. Czas trwania każdej licytacji ustawiony zostanie jak zwykle na 10 dni. W tym okresie spokojnie można rozważyć nie tylko cenę, ale samą potrzebę posiadania danego przedmiotu.

Koniec licytacji przewidziany jest w dniach od 29 sierpnia do 05 września 2023 roku, po godzinie 18:30.

Bezpośredni link do aukcji 128 - KLIKNIJ TUTAJ.

 

Serdecznie zapraszamy 

Zespół firmy Schafran.

 

To już ostatnia aukcja firmy Schafran przed wakacjami. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy różnego rodzaju rozmaitości, które będzie można licytować już od piątku 12.05.2023, po południu. Serdecznie zapraszamy na portal allegro (nick: S_chafran), gdzie przez dziesięć dni będzie można przemyśleć swoją decyzję i próbować wygrać jeden z ponad 280 przedmiotów o charakterze kolekcjonerskim dostępnych w naszej ofercie. Są to nie tylko monety, banknoty i medale, ale również kilka różnej maści antyków typu: zegarki, porcelana, srebra, platery czy inne.

Serdecznie zapraszamy. 

 

Zima dobiega końca i już wkrótce przyjdzie lato a wraz z nim spotkania kolekcjonerskie na świeżym powietrzu.

Nim to się jednak stanie, wraz z ostatnim tchnieniem zimy i pierwszym oddechem wiosny, firma Schafran organizuje sesję aukcyjną, 126. z kolei, za pośrednictwem serwisu allegro.

Walory przygotowane specjalnie dla kolekcjonerów, którzy jeszcze chwilę przed komputerami, a już wkrótce na bazarkach pod chmurką.

Serdecznie zapraszamy w pierwszych dniach kwietnia do obserwacji naszego nicku na allegro: S_chafran (na dole bezpośredni link).

Licytacje trwać będą od 01 kwietnia 2023 roku przez 10 dni. Ostatecznie koniec kolejnych licytacji nastąpi w dniach 10,11,12 kwietnia 2023. 

 

Kolejno licytowane będą:

 

Dzień 1. (10.04.2023, poniedziałek) - dzień monetarny, przekrój ciekawszych egzemplarzy. 

Dzień 2. (11.04.2023, wtorek) - dzień banknotów, różne ciekawsze, w końcówce wyselekcjonowane w ładniejszych stanach oraz wysokich gradingach. 

Dzień 3. (12.04.2023, środa) - dzień monet ładniejszych, ciekawszych oraz menniczych i poszukiwanych egzemplarzy, także w gradingach.

 

Każdego dnia licytacje kończyć się będą w godzinach wieczornych po godzinie 18:30. Życzymy wielu wygranych !!!