Już w niedzielę dnia 17.02.2019 dobiegną końca licytacje monet i medali z ostatniej naszej 103. sesji aukcyjnej na allegro. Przypominamy o kończących się terminach na rozliczenia, rezygnacje i inne takie poaukcyjne procedury. Gratulujemy zwycięzcom, ale również i innym uczestnikom !!!

Ci, którzy nie wygrali aukcji, zawsze mogą skontaktować się z nami z zapytaniem, czy ewentualnie nie posiadamy na stanie danej pozycji. Wiele monet, medali, banknotów czy innych antyków i staroci przeznaczamy na handel pozainternetowy i te rzeczy nie pojawiają się w naszej sieciowej ofercie. Również zachęcamy do obserwowania naszego profilu na allegro TUTAJ  i korzystania z opcji "kup teraz", w celu zakupienia jakiegoś towaru. W opcji do bezpośredniego szybkiego zakupu będą pojawiać się sukcesywnie nie tylko monety i medale, ale równie antyki, srebra, platery i inne przedmioty kolekcjonerskie.

Następna aukcja już w końcowej fazie przygotowań. Planowany termin za około miesiąc. Już wkrótce dokładny termin zostanie ustalony. Serdecznie zapraszamy.